Menu
درباره ما

شرکت آی . اف . ام از سال 1368 با ورودبه عرصه تولید محصولات کامپوزیتی و تولید لوازم اسپرت خودرو فعالیت خود را در این صنعت آغاز نمود و با گذشت چندین سال با اتکا به دانش فنی و پشتکار بالا توانست به عوان بهترین شرکت از نظر کیفیت در تولید محصصولات فوق شناخته شود .
در سالهای اخیر و با ورود تفکرات جدید ساخت و ساز در زمینه ساختمان از نظر سبک سازی و همچنین بهینه سازی مصرف سوخت ، تولیدات کامپوزیتی به سرعت جای خود را در این صنعت باز نمود و محصولات مختلفی از قبیل دیوار پوش ها ، لوله ها ،دکوراسیونها و ... ساخته شد .
شرکت آی . اف . ام نیز در راستای حرکت های جهانی جهت تولید این محصولات با تکیه بر تجربیات خود اقدام به تولید دیوار پوش های کامپوزیتی نمود . و با ارائه طرح حای متنوع و با کیفیت بالا ، خود را در زمره شرکت های تولید کننده این محصولات به بازار ایران معرفی نمود . در حال حاضر این شرکت با استفاده از آخرین تکنولوژی مواد کامپوزیت ، از جمله GFRP  و همچنین داشتن کادری مجرب شامل مهندسین معمار ، معمار داخلی و مهندسین عمران ، سازه ، مواد و همچنین متخصصین رنگ و دکوراسیون داخلی در فضایی بیش از یک هکتار به فعالیت می پردازد و تولیداتی بیش از 30 طرح زیبا و متنوع در این زمینه را دارا می باشد که با بررسی بازار و سلایق مشتریان خود در صدد است تولیدات بیشتری را در این زمینه به هموطنان خود ارائه کند . 
این شرکت قادر به ارئه محصولات متنوع و جدیدی در صنعت ساختمان شده است که نه تنها از خصوصیات ظاهری محصولات معمول و سنتی نظیر سنگ ، چوب و ... به عنوان چاشنی کار استفاده می کند بلکه با تلفیق فرمولاسیون جدیدی محدودیت های فیزیکی این مواد را نیز از میان برداشته و با طراحی ماهرانه زیباترین ترکیب بندی و فرم را به نمایش می گذارد .